Trenerzy

Dariusz Rusin

Mam 39 lat…przypuszczam, stawiam tezy, badam, doświadczam, dziele się zrozumieniem, cały czas się uczę:)

Urodziłem się w Warszawie…staram się żyć zgodnie z ideą w zdrowym ciele zdrowy duch…połowę życia poświęciłem na sport (kajakarstwo)…nieskromnie przyznam się, iż byłem wielokrotnym Mistrzem Polski i Mistrzem Świata, jak również otrzymałem nominację olimpijską – Barcelona 92…dzięki dobrym wynikom sportowym zwiedziłem prawie cały świat…drugą połowę życia postanowiłem zadedykować rozwojowi ducha, oraz studiom organizacyjnym i humanistycznym.

Zawsze fascynowała mnie filozofia, i odmienne sposoby obserwacji rzeczywistości, jeszcze jako sportowiec, jeżdżąc po świecie, dostrzegłem wielką różnorodność kulturową. Ogólna ciekawość głębszego poznania poszczególnych kultur, i ich inspirujących treści, nadała kierunek mym dalszym poszukiwaniom…ukończyłem trzy kierunki studiów, ekologię, zarządzanie i badanie kultur organizacyjnych, jednocześnie pracowałem w kilku organizacjach III sektora zajmujących się dożywianiem i szkoleniami z zakresu:

– interaktywne systemy przekazywania wiedzy

– porozumienie bez przemocy

– kuchnia wegańska

– kuchnia wegetariańska

– aktywizacja i twórcze myślenie

– komunikacja interpersonalna

– umacnianie kultur organizacyjnych

Jestem autorem dwóch niskonakładowych publikacji

– Podręcznik LO 36 – Przedsiębiorczość – trening i edukacja

oraz

– Im więcej dajesz, tym więcej dostajesz – książka opisująca działania Fundacji Pożywienie Darem Serca

Współtworzę wydawnictwo, które specjalizuję się w wydawaniu książek dotyczących filozofii wschodniej. Wspólnie z grupą miłośników Kultury Wysokiej, wydajemy po raz pierwszy w języku polskim książki, które są tłumaczeniami starodruków bengalskich i sanskryckich.

Obecnie pracuję jako nauczyciel w LO 36 oraz wykładowca Uniwersytetu III Wieku, prowadzę szkolenia, nadzoruje dwa projekty Unii Europejskiej

i

wspieram misje – Pomoc dla Bengalu.

Wraz z wolontariuszami z Darłowa zbieramy dotacje by kontynuować akcje dożywiania mieszkańców okręgu Nawadwipa (delta Gangesu).

Jeśli mogę Ci jakoś służyć proszę o kontakt.

rusin.darek@gmail.com

Mój tel. 601-592-111

Ewa Sroczyńska

Jestem szczęśliwą, spełnioną mamą czwórki przecudownych dzieci. Od 20 lat zajmuję się prezentowaniem Kultury Wysokiej ukrytej w księgach mądrości wschodniej i eurocentrycznej. Moje doświadczenia pokazały, że życie jest sztuką codziennych wyborów. W każdej chwili naszego życia podejmujemy decyzje o byciu szczęśliwym, lub nieszczęśliwym. Często nasze nawyki prowadzą nas do ospałości, znieczulicy na problemy innego człowieka, depresji, ogólnej niechęci, dlatego tak ważne jest zdystansowanie się do tych nawyków, pokazanie samemu sobie, że nie możliwe jest wyjęte ze słownika głupców. Otóż można być nastawionym na dawanie, na pomoc i służenie drugiemu człowiekowi. Życzliwość, radość życia, poświęcenie własnego „ja” i „moje” na rzecz służenia jest moim skarbem, którym chętnie się dziele.

Od czterech lat współuczestniczę w organizacji form aktywizacji i edukacji osób plus 50 poprzez:

– pomoc przy organizacji wykładów

– festiwali i spotkań kulturoznawczych

– warsztatów ogrodniczych

– warsztatów kulinarnych

– pokazów slajdów

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: